Zmniejszenie kosztów i jednocześnie zwiększenie wygody obsługi urządzeń grzewczych jest naturalnym dążeniem producentów, którzy wprowadzili ostatnio na rynek wiele nowoczesnych rozwiązań do zarządzania instalacjami przez Internet. Sterowanie ogrzewaniem z poziomu laptopa, telefonu komórkowego czy tabletu jest coraz powszechniejsze. Firma TECH Sterowniki wprowadziła do swojej oferty innowacyjne urządzenia umożliwiające sterowanie ogrzewaniem przez Internet. Dwa specjalnie przygotowane moduły internetowe dają użytkownikom pełną kontrolę i edycję pracy urządzeń grzewczych na odległość szybko, prosto i efektywnie.

Zdalne sterowanie ogrzewaniem domu jest zwyczajnie wygodne i oszczędne. W ofercie firmy TECH Sterowniki bazę zarządzania przez Internet stanowią dwa moduły internetowe ST-505 oraz ST-507. Tym samym sterowanie kotłem przez Internet staje się proste i komfortowe. Użytkownik może ustalić sposób, w jaki prezentowane będą poszczególne informacje, zmieniać ich kolejność, czy wyłączać opcje, które są niepotrzebne. Wyjaśniamy, z jakimi korzyściami wiąże się korzystanie z tych rozwiązań.

Moduł internetowy ST-505
Moduł internetowy ST-505 służy do sterowania kotłem przez Internet oraz obsługi pozostałych instalacji grzewczych. Proces rejestracji modułu w aplikacji emodul.pl jest łatwy i odbywa się w sposób intuicyjny. Wystarczy, że utworzymy nowe konto w aplikacji emodul.pl, a następnie wprowadzimy wygenerowany w module ST-505 kod rejestracji w zakładce „Ustawienia”. Tym sposobem użytkownik zyskuje dostęp do podglądu i parametrów urządzeń w instalacji. Aplikacja umożliwia sterowanie przez Internet piecem CO oraz sterowanie piecem gazowym. Warto dodać, że z jednego konta można obsługiwać różne moduły ST-505. Do ciekawszych funkcji modułu należą: zdalna kontrola pracy instalacji przez Internet; możliwość podglądu wszystkich urządzeń instalacji; zmiana wszystkich parametrów pracy sterownika głównego (kontrola temperatury w pomieszczeniach, temperatury zadanej CWU, C.O., zadana, zaworu, edycja trybów pracy urządzeń); stały podgląd historii temperatur; podgląd alarmów i zmian parametrów oraz zmiana temperatury zadanej na regulatorze pokojowym.

Moduł internetowy St-507
Urządzenie to przeznaczone jest do współpracy z listwami do ogrzewania podłogowego L-7 i L-8. Pozwala kontrolować oraz zmieniać ustawienia temperatury aż w 8 strefach grzewczych. Do ciekawszych funkcji modułu należą: zdalna kontrola pracy listwy L-7 lub L-8; kontrola pracy zaworów w poszczególnych strefach; zmiana temperatury zadanej; definiowanie harmonogramów tygodniowych oraz podgląd historii temperatur. Należy zaznaczyć, że wszelkie zmiany w systemie są rejestrowane, co umożliwia pełną kontrolę temperatury w poszczególnych pomieszczeniach w ciągu ostatniej doby, tygodnia czy miesiąca.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy portalu
maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031