W obecnej ofercie firmy TECH Sterowniki dostępne są nowoczesne i innowacyjne urządzenia do zarządzania wszelkimi typami urządzeń grzewczych, kominkami oraz wieloma innymi urządzeniami oraz systemami. Wszystko to pozwala efektywniej zarządzań domem, co przekłada się na dużo niższe rachunku i dużo większy komfort domowników. Oto kilka najnowszych urządzeń, które zamienią Twój dom w prawdziwy Smart Home.

Wraz ze wzrostem liczby modeli sterowników nastąpiła też ich rozbudowa o kolejne funkcje i właściwości, które sprawiają, że zarządzanie temperaturą jest jeszcze łatwiejsze i bardziej ekonomiczne. Poniżej prezentujemy najbardziej innowacyjne urządzenia firmy TECH Sterowniki oraz wyjaśniamy, jakie możliwości dają swoim właścicielom.

Sterowniki do instalacji
Sterowniki do instalacji są wielofunkcyjnym urządzeniem, przeznaczonym do zarządzania kilkoma źródłami ciepła. Optymalizują one pracę wszystkich urządzeń zsynchronizowanych w systemie, umożliwiają sterowanie zaworami mieszającymi wraz z pompami oraz samą pompą CWU. Najciekawsze możliwości oferuje model ST-407n, który jest przystosowany do obsługi trzech zaworów mieszających oraz pompy solarnej. Urządzenia te posiadają opcję sterowania tygodniowego. W sytuacji, gdy urządzenie jest podpięte do styku dodatkowego, działa ono zgodnie z harmonogramem tygodniowym. W podstawowej wersji dostępne są dwa wyjścia beznapięciowe konfigurowane oraz dwa wyjścia napięciowe konfigurowane. Wejścia beznapięciowe pozwalają na uruchamianie urządzeń grzewczych. Do styków dodatkowych można podłączyć różne urządzenia, jak np. pompa CO, pompa CWU., pompa cyrkulacyjna lub bufor. Instalacja może również działać w trzech trybach, to jest priorytet bojlera, pompy równoległe oraz tryb letni.

Sterowniki do zarządzania ogrzewaniem podłogowym
W ofercie firmy znajdują się cztery sterowniki przystosowane do zarządzania ogrzewaniem podłogowym. Każde z urządzeń pozwala na dowolne zarządzanie temperaturą aż w 8 strefach grzewczych przy pomocy czujników lub regulatorów, oczywiście w zależności od modelu sterownika. Dodatkowo, sterowniki zaworów termostatycznych zarządzają siłownikami na podstawie sygnału otrzymanego z regulatorów pokojowych. W zależności od modelu, mogą to być aż 22 siłowniki termostatyczne. Sterowniki główne posiadają również styk beznapięciowy, który przeznaczony jest do sterowania urządzeniem grzewczym.

Urządzenia Wi-Fi
Sterowniki Wi-Fi to internetowe, bezprzewodowe urządzenia, które przeznaczone są do obsługi bezprzewodowych siłowników elektrycznych. Edycja temperatur jest możliwa dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury oraz czujnikowi przewodowemu. Urządzenie pozwala na edycję temperatury zadanej aż w 8 strefach grzewczych. Temperatury utrzymywana jest na stałym poziomie dzięki pomocy bezprzewodowych siłowników rozmieszczonych w 8 pomieszczeniach.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy portalu
maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031