Firma TATAREK to czołowy producentem zasilaczy sieciowych i automatyki. W swojej ofercie posiada wyroby o najwyższej jakości i o oryginalnym, wyróżniającym się wzornictwie. Marka Tatarek od wielu lat cieszy się dużym zaufaniem klientów w Polsce oraz za granicą, utrzymując pozycję lidera w produkcji zasilaczy sieciowych, przetwornic, ładowarek oraz automatyki użytkowej do obsługi instalacji grzewczych.

Firma Tatarek powstała w 1988 roku i od tego czasu wyróżnia się wysoką jakością produktów, które pozwoliły na zbudowanie solidnej i ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. To właśnie jakość jest najważniejszą cechą charakteryzującą wszystkie wyroby firmy TATAREK. Wszystkie firmowe produkty opracowywane są przez biuro konstrukcyjne i produkowane od podstaw w zakładzie we Wrocławiu, co pozwala na właściwe przystosowanie specyfikacji poszczególnych urządzeń typowo pod kątem indywidualnych wymagań klientów. Oto, co oferuje firma.

Automatyka
Systemy sterowania i automatyki domowej to dział firmy, która rozwija się już od wielu lat. Każdy znajdzie tu innowację dla siebie. Potrzebujesz rolet samo-opuszczających się o zmroku? Chcesz, aby ogrzewanie dostosowywało się do Twoich potrzeb i pogody, a światła w korytarzu gasły o poranku? Rozwiązania, które to umożliwiają są już codziennością w nowoczesnym budownictwie. Różnego rodzaju systemy automatyki pozwalają na oszczędzanie czasu i cennej energii. Stosując inteligentne sterowniki, które pozwalają regulować temperaturę i zużycie energii zyskujemy więcej czasu dla siebie i naszych bliskich. Firma TATAREK posiada stale powiększającą się rodzinę systemów sterowania i automatyki grzewczej. Warto wiedzieć, że tego typu rozwiązania będą odgrywać coraz bardziej znaczącą rolę pod kątem bezpieczeństwa i komfortu pracy instalacji, jednocześnie zapewniając użytkownikowi spore oszczędności.

Zasilacze
Zasilacze sieciowe zastępują dziś baterie i akumulatory oraz współpracują z rozmaitymi urządzeniami przenośnymi, takimi jak odbiorniki radiowe, monitory, odtwarzacze DVD i MP3 czy lodówki turystyczne. Zasilacze szeroko stosowane są w branży muzycznej oraz znajdują zastosowanie przy wielu urządzeniach medycznych i pomiarowych. Wykorzystuje się je również do zasilania telefonów, reklam świetlnych, sprzętów komputerowych, kas fiskalnych, wag oraz czytników kodów kreskowych. Spotkamy je też w branży motoryzacyjnej jako źródła zasilania coraz większej ilości dostępnych na rynku urządzeń mobilnych. Firma TATAREK kładzie szczególny nacisk na najwyższą jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na wieloletnie i bezawaryjne funkcjonowanie naszych urządzeń.

Co jeszcze?
Wyżej opisane produkty nie wyczerpują bogatej oferty firmy. Znajdziemy tu jeszcze funkcjonalne ładowarki i przetwornice, ultradźwiękowe odstraszacze zwierząt oraz usługi związane z montażem elektronicznym i przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy portalu
maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031