Firma EUROSTER to jeden z wiodących producentów przewodowych i bezprzewodowych regulatorów temperatury do rozmaitych urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych w domu lub biurze. Sterowniki EUROSTER są gwarancją wysokiej jakości, zapewnianej przez kontrolę procesu produkcji oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Warto również zaznaczyć, że sterowniki EUROSTER posiadają certyfikaty polskich i zagranicznych Instytutów Badawczych.

Idea przestrzeni Smart House na dobre zagościła w polskich domach. Połączenie kilku systemów, sterowanych z poziomu jednego centralnego urządzenia pozwala zamienić dom w przyjazne, funkcjonalne i energooszczędne wnętrze. Zza sceny całym mechanizmem operują wszelkiej maści regulatory i sterowniki. Te pozornie proste urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby w możliwie przewidywalny oraz intuicyjny sposób wpływać na otoczenie w wybranych pomieszczeniach. Jednym z ważniejszych aspektów Smart House jest kontrola temperatury w każdym pomieszczeniu tak, aby była ona maksymalnie dostoswana do potrzeb domowników. Firma EUROSTER oferuje sterowniki, które w łatwy sposób pomogą Tobie zyskać kontrolę nad temperaturą w Twoim domu oraz nad rachunkami za ogrzewanie.

Jakie sterowniki wybrać?
Pamiętajmy, że sterowniki przeznaczone są do różnego rodzaju urządzeń. Otóż część z nich jest kompatybilna z urządzeniami grzewczymi piecami c.o., a inne posiadają opcje sterowania ogrzewaniem podłogowym lub łączą się z wentylatorami i klimatyzacją. Urządzenia firmy EUROSTER posiadają różne opcje sterowania temperaturą – niektóre z nich można zaprogramować na 2 poziomy temperatury, inne na 3, 6, a nawet 9 różnych wartości. Wybór będzie więc zależeć od tego, jak często mamy zamiar zmieniać temperaturę wewnątrz pomieszczeń. Istotną zaletą sterowników firmy jest to, że wysokość temperatury możemy programować z dokładnością do 0,5 lub 1 godziny.

Co jeszcze warto wiedzieć?
Warto wiedzieć, że część sterowników EUROSTER posiada opcję wyłączenia po sezonie, co zapewnia znaczną oszczędność energii, kiedy nie potrzebujemy już sterowania temperaturą. Dodatkowo, urządzenia monitorują wysokość temperatury w różnych miejscach, na podstawie czujników powietrznych i podłogowych. Tym sposobem zyskujemy możliwość ustawiania różnej temperatury na rożnych poziomach pomieszczenia. Inne ciekawe funkcje, które posiadają sterowniki temperatury to blokada ustawień kodem PIN, moduł optymalizacji krzywej grzania oraz opcja „nauka”, pozwalająca jeszcze lepiej wykorzystać możliwości sterownika.

Zalety produktów EUROSTER
W ofercie firmy EUROSTER znajdziemy produkty, które zapewniają utrzymanie idealnej dla nas temperatury przez całą dobę. Kolejną zaletą stosowania omawianych sterowników są duże oszczędności. Wynika to z tego, że możemy ustawić urządzenie w taki sposób, aby grzało lub chłodziło z mniejszą intensywnością, kiedy wychodzimy i przygotowywało odpowiednią temperaturę, gdy wracamy do domu.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy portalu
maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031