Ogrzewanie podłogowe staje się coraz powszechniejsze w polskich domach, ponieważ zapewnia użytkownikom wyjątkowy komfort oraz niskie koszty eksploatacji. Pojawiające się innowacje w postaci sterowników do instalacji pozwalają zwiększyć efektywność systemu i cieszyć się jeszcze większą wygodą.

Ogrzewanie podłogowe jest wygodnym rozwiązaniem, na które warto się zdecydować. Dobierając odpowiednie sterowniki będziemy mogli zapomnieć o wysokich rachunkach i uciążliwych czynnościach w postaci ręcznego ustawiania temperatur. Oto krótka charakterystyka wybranych sterowników.

Bezprzewodowy panel kontrolny M-6 do listwy L-6
Bezprzewodowy panel kontrolny M-6 firmy TECH przeznaczony jest do współpracy z listwą L-6. Urządzenie posiada kolor biały, a jego głównym zadaniem jest sterowanie pracą podrzędnych regulatorów pokojowych przypisanych do listwy. Decydując się na omawiany panel kontrolny, zyskujemy możliwość sterowania wszystkimi regulatorami lub czujnikami pokojowymi z poziomu jednego miejsca. Panel kontrolny to łatwy w obsłudze sterownik o wyjątkowym designie, posiadający czytelny wyświetlacz i wymiary 127x90x20mm. Na wyposażenie sterownika składają się panel przedni wykonany z 2mm szkła, duży, czytelny ekran dotykowy; wbudowany czujnik temperatury. Urządzenie posiada zasilanie 230V oraz możliwość montażu podtynkowego.

Moduł Internet ST-507 dedykowany do listwy L-7 i L-8
Internetowy moduł ST-507 firmy TECH przeznaczony jest do współpracy z listwami podłogówki L-7 oraz L-8. Tym sposobem urządzenie pozwala na całkowite rozwiązanie wielu problemów. Posiadając sterownik ST-507 możemy kontrolować prace podłogówki zdalnie z każdego miejsca na ziemi. Oznacza to, że wcale nie musimy być obecni w domu, żeby dokonać zmian. Zastosowanie modułu internetowego ST-507 przy ogrzewaniu podłogowym daje możliwość zdalnej kontroli pracy list montażowych do zaworów termostatycznych; edycji zadanych temperatur w każdej strefie; definiowania harmonogramu tygodniowego; podglądu historii temperatur każdej stref; skorzystania z powiadomień mailowych o alarmach i alertach oraz użycia wersji na urządzenia mobilne do pobrania w Google Play. Na wyposażenie sterownika składają się zasilacz 5V DC, trójnik RS oraz kabel komunikacyjny RS do sterownika kotła.

Regulator pokojowy R-8k do listwy L-8
Sterownik pokojowy R-8K firmy TECH montowany jest podtynkowo i odpowiada za nastawienie i podgląd parametrów oraz kontrolę temperatury w zarejestrowanej strefie. Sterownik ten posiada również możliwość ustawienia harmonogramu pracy, zmiany zadanej temperatury oraz ustawienia histerezy. Urządzenie może również wyłączyć lub włączyć strefy. R-8k to jeden z ładniejszych sterowników na polskim rynku, który prezentuje się bardzo ładnie na ścianie. Wyposażenie sterownika obejmuje panel przedni wykonany z 2mm szkła. Komunikacja odbywa się bezprzewodowo.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy portalu
maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031