Warto pamiętać o tym, jak ważne jest sprawne kontrolowanie i sterowanie termiką oraz systemami zabezpieczającymi mieszkania czy domu. Na szczęście zadanie to nie wymaga udziału satelitów, Wi-Fi oraz zaawansowanej technologii. Wystarczy, ze zastosujemy specjalne sterowniki, które pomogą nam zapanować nad temperaturą w poszczególnych pokojach.

Na rynku znajdziemy bogaty wybór urządzeń kontrolnych. Jeśli szukasz prostego bezprzewodowego sterownika do swojego urządzenia grzewczego, oto kilka propozycji.

BEZPRZEWODOWY STEROWNIK POKOJOWY ST-294 V2
Bezprzewodowy termostat firmy Tech to prosty w obsłudze regulator dla wszystkich tych, którzy potrzebują utrzymywać zadaną temperaturę w pomieszczeniu, a sterownik nie musi posiadać dodatkowych funkcji. Sterownik ten jest uniwersalnym termostatem pokojowym, który działa na zasadzie rozwarcia/zwarcia styku. Urządzenie można podłączyć do większości kotłów gazowy oraz kotłów elektrycznych czy innych urządzeń.

DEFRO STEROWNIK POKOJOWY ST-296
Ten regulator pokojowy steruje i kontroluje temperaturą centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i temperatury pokojowej. Co więcej, może on realizować tygodniowy program ogrzewania. Urządzenie zapewnia również wygodne sterowanie temperaturą w domu i temperaturą ciepłej wody użytkowej wprost z mieszkania, bez konieczności schodzenia do kotłowni.

STEROWNIK BEZPRZEWODOWY DO KOTŁA DEFRO SPKG LUX
Sterownik do kotła to bezprzewodowy regulator z dużym czytelnym kolorowym wyświetlaczem dotykowym, który wyświetla komunikaty dotyczące alarmów występujących w sterowniku głównym kotła. Jego niewątpliwą zaletą jest szklany panel, który powoduje że sam sterownik wygląda bardzo elegancko. Zestaw zawiera sterownik i zestaw do komunikacji bezprzewodowej RS, który montowany jest przy sterowniku. Jeśli chcemy, aby regulator SPKG LUX współpracował ze sterownikiem kotła, musi on posiadać wyjście RS.

STEROWNIK POKOJOWY ST-292 V3
Jest to regulator pokojowy przeznaczony do sterowania urządzeniem grzewczym (np. piecem gazowym, olejowym, elektrycznym lub sterownikiem kotła), którego zadaniem jest utrzymywać zadaną temperaturę w mieszkaniu, przesyłając sygnał do urządzenia grzewczego (rozwarcie styku) z informacją o dogrzaniu pomieszczenia do wymaganej temperatury.

STEROWNIK Z KOMUNIKACJĄ OPENTHERM ST-2801 WIFI
Sterownik w wersji WIFI to odpowiedz firmy Tech na wciąż rosnące wymagania użytkowników. Należy zaznaczyć, że urządzenie grzewcze również musi być kompatybilne, a niestety nie każde posiada taki protokół. Sterownik zapewnia inteligentne utrzymywanie zadanej temperatury pomieszczenia poprzez automatyczne regulowanie proporcjonalne zadanej temperatury kotła. Warto dodać, że regulator posiada możliwość dostosowywania przez użytkownika parametrów algorytmu sterowania.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy portalu
maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031