Każdemu z nas zależy na najefektywniejszej pracy domowego czy firmowego systemu grzewczego. Właśnie dlatego korzystamy z produktów wysokiej jakości firmy TECH. Przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej i jest przy tym największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Jego działalność skupia się na projektowaniu i produkcji sterowników do kotłów CO na węgiel, miał, pellet, drewno oraz biomasę. Urządzenia firmy TECH cechuje najwyższa jakość i niezawodność.

Firma TECH specjalizuje się w konstruowaniu i produkcji sterowników do kotłów CO na węgiel, miał, pellet, drewno oraz biomasę, czyli owies, ziarno kukurydzy oraz suszone pestki. Poza sterownikami do kotłów CO firma produkuje również regulatory do chłodziarek, lad chłodniczych, oczyszczalni ścieków, pieczarkarni, zaworów trój- i czterodrogowych, regulatory pokojowe oraz tablice wyników na boiska sportowe. Należy zaznaczyć, że firma sprzedała już setki tysięcy sterowników różnego typu i z powodzeniem rozbudowuje swoją oferty, dbając o pełną satysfakcję klienta. Najwyższy standard produktów potwierdzają system zarządzania jakością ISO 9001 oraz szereg certyfikatów. Stawiając na produkty firmy TECH, stawiamy na wiedzę, doświadczenie, zaangażowanie oraz wytrwałość.

Sterowniki do kotłów
W każdym energooszczędnym domu nie może zabraknąć właściwego systemu, który umożliwi sprawne i efektywne zarządzanie energią cieplną. Właśnie po to, w układzie grzewczym montowane są sterowniki i regulatory temperatury. Chociaż sterowniki te są niewielkie, to wyróżnia je niezawodność i wysoka funkcjonalność. Warto wiedzieć, że wprowadzenie nowych technologii do swojego domu pozwala zwiększyć kontrolę nad systemem grzewczym mniejszym nakładem pracy i cieszyć się ciepłem w swoim domu każdego dnia. Firma TECH jest producentem i dystrybutorem sterowników do wszystkich typów urządzeń grzewczych. Produkuje ona też sterowniki temperatury do systemów kominkowych, podłogowych, energii odnawialnych czy specjalistyczne sterowniki temperatury do saun. W obrębie poszczególnych kategorii użytkownicy mogą wybierać między urządzeniami różniącymi się designem, ceną oraz funkcjonalnością. W ofercie znajdą regulatory temperatury dostępne do montażu przewodowego, jak i bezprzewodowego. Wszystkie urządzenia są dopracowane zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym.

Jakość i niezawodność
TECH Sterowniki to firma, dla której głównym celem jest zapewnienie odbiorcom niezawodnych produktów. Oferowane sterowniki temperatury to urządzenia wysokiej jakości, funkcjonalne, estetyczne oraz dopasowane do potrzeb użytkowników. Na każdym etapie produkcji prowadzone są specjalistyczne testy kontrolne. Sterowniki i regulatory temperatury pozwalają na zarządzanie ogrzewaniem w łatwy i przyjemnym sposób.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy portalu
maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031