DK SYSTEM jest prężnie działającą firmą produkcyjną z branży instalacyjnej. Została założona w 2001 r. przez Danutę i Marka Kiełtyków i na początku opierała się głównie o regulatory temperatury do pomp obiegowych. Z czasem, dzięki silnej determinacji, zaangażowaniu w rozwój firmy i zaufaniu klientów, rozbudowano produkcję i poszerzono ofertę. Obecnie firma oferuje własne opatentowane produkty, cieszące się bardzo dobrą opinią wśród dystrybutorów, instalatorów oraz klientów indywidualnych.

Oferta firmy DK SYSTEM obejmuje różnego rodzaju regulatory temperatury kotłów c.o. opalanych paliwami stałymi (jak węgiel, miał węglowy, groszek, drewno), regulatory układów solarnych, regulatory temperatury pomieszczeń, regulatory temperatury do pomp obiegowych i cyrkulacyjnych oraz specjalne zabezpieczenia do pomp obiegowych. Oferowane produkty odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością. Do produkcji stosowane są nowoczesne technologie a wyroby firmy spełniają wymogi Unii Europejskiej.

Zalety produktów DK SYSTEM
Każdemu z nas zależy na energooszczędnym systemie cieplnym w swoim domu. Regulatory temperatury firmy DK SYSTEM charakteryzują się przede wszystkim prostotą działania, przy jednoczesnym wykorzystaniu zaawansowanej technologii. Komunikacja sterownika z urządzeniem grzewczym przebiega sprawnie i bez komplikacji. Oczywiście w ofercie firmy dostępne są również bardziej skomplikowane formy komunikacji, które pozwalają np. na regulację temperatury wewnątrz kotła. Wszystkie produkty firmy cechowane są znakiem CE zgodnie z dyrektywami 73/23/EEC i 93/68/EEC w sprawie zasadniczych wymagań dla sprzętu elektrycznego oraz 89/336/EEC, 91/263/EEC, 92/31/EEC, 93/68/EEC w sprawie dokonywania oceny zgodności aparatury z zasadniczymi wymaganiami dotyczącymi kompatybilności elektromagnetycznej oraz sposobu jej oznakowania.

Dostosowanie do potrzeb
Pamiętajmy, że odczucie komfortu, a w szczególności temperatury jest subiektywne. Właśnie dlatego sterowniki programowalny firmy DK SYSTEM dają nam gwarancję spełnienia naszych oczekiwań. Wówczas każdy może z łatwością dostosować urządzenie do własnych wymagań i trybu życia. Dzięki temu nasz komfort życia codziennego znacznie się podniesie.

Prostota użytkowania
W ofercie firmy znajdziemy urządzenia przewodowe, wymagające prowadzenia instalacji oraz bezprzewodowe, które działają na zasadzie nadajnik-odbiornik. Zdecydowaną zaletą tych ostatnich jest możliwość dowolnego ustawienie nadajnika, czyli termostatu pokojowego. Oznacza to, że instalacja urządzenia w pomieszczeniu będzie zdecydowanie łatwiejsza. Wykorzystanie komunikacji bezprzewodowej eliminuje bowiem również wykonanie uciążliwej i czasochłonnej instalacji podtynkowej. Pamiętajmy jednak, że wybierając urządzenia bezprzewodowe, powinniśmy sprawdzić czy odległość poprawnej komunikacji nadajnik-odbiornik spełnia nasze wymagania. Warto zaznaczyć, że niektóre regulatory firmy DK SYSTEM posiadają zasięg nawet kilku kondygnacji.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy portalu
maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031