DE DIETRICH to francuskie przedsiębiorstwo przemysłowe, które od przeszło 300 lat kierowane było przez kolejne pokolenia rodziny De Dietrich. Firma niezwykle zasłużyła się dla przemysłu francuskiego. Co ciekawe, w warsztatach rodziny De Dietrich wytwarzano broń, piece, artykuły metalowe i kolejowe oraz montowano samochody. Dopiero po II wojnie światowej skoncentrowano się głównie na systemach grzewczych i od tej pory firma jest jedną z wiodących marek na rynku.

Firma specjalizuje się w sprzedaży kotłów gazowych oraz automatyki do kotłów. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży grzewczej i stawia przede wszystkim na profesjonalizm w realizacji zamówień. Oznacza to, że wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych oraz Biuro Sprzedaży. Ponadto firma dysponuje dużą dostępnością urządzeń grzewczych na magazynie, co gwarantuje szybką realizację zamówienia i wysyłkę towaru. Firmę DE DIETRICH charakteryzuje wysoka jakość oferowanych urządzeń grzewczych oraz indywidualne podejście do klienta.

Oferta firmy
Oferowane przez firmę urządzenia z techniki grzewczej to przede wszystkim kotły gazowe kondensacyjne, kotły olejowe, pompy ciepła oraz grzejniki, które są urządzeniami najlepszych producentów w swojej dziedzinie na rynku. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów i podzespołów oraz nowoczesne wykończenie gwarantuje niezawodność i trwałość ich użytkowania.
Oferta produktowa firmy jest bogata w urządzenia grzewcze wykonane z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują trwałość w ich długotrwałej eksploatacji. Dodatkowo, DE DIETRICH dostarcza rozwiązania grzewcze, które są przyjazne środowisku naturalnemu.

Innowacja
Hasło innowacja to nie tylko tradycja, dla De Dietrich to druga natura. W ciągu ostatnich lat przedsiębiorstwo wprowadziło na rynek szereg nowych urządzeń tylko dzięki ogromnemu wysiłkowi włożonemu w rozwój i badania naukowe. Nad nowymi rozwiązaniami pracuje ponad stu inżynierów w kilkunastu ośrodkach naukowo-badawczych. W ten sposób powstają urządzenia przyszłości w myśl strategii ECO SOLUTIONS. Oznacza to, że firma stosuje w pracy najnowsze technologie łączące oszczędność energii, poszanowanie zasobów naturalnych i ochronę środowiska. DE DIETRICH stale wprowadza innowacje właśnie po to, aby zaspokajać potrzeby użytkowników dziś i jutro.

Kotły
Pod pojęciem kotłów kryją się rozmaite urządzenia, takie jak kotły gazowe kondensacyjne czy kotły olejowe zarówno z techniki domowej, jak również techniki przemysłowej. Firma oferuje szereg grzejników uznanych producentów z kategorii grzejników pokojowych, grzejników łazienkowych jak i grzejników dekoracyjnych. Każdy znajdzie tu rozwiązanie dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy portalu
maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031