Firma SALUS jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu, która jest znana z szerokich możliwości produkcyjnych i projektów badawczych w zakresie elektronicznych technologii sterujących. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i sektorze inteligentnej automatyki sterującej. Od 1974 roku firma obsługuje klientów zarówno na rynku komercyjnym, jak również przemysłowym i konsumenckim od Azji przez Północną Amerykę po Europę.

SALUS jest firmą technologiczną i dystrybucyjną, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów z całej Europie. Opracowywane rozwiązania i innowacje wynikają z wyjątkowości i złożoność każdego rynku, na którym SALUS prowadzi działalność. Firma starannie dobiera najkorzystniejsze rozwiązania, przez co działalność współpracujących z nią partnerów jest bardziej opłacalna i wyróżnia ją na rynku.

Regulatory do kolektorów solarnych
Firma oferuje regulatory elektroniczne, które służą do dystrybucji ciepła pochodzącego z kolektorów solarnych. Urządzenia takie współpracują z pompami solarnymi sterowanymi sygnałem PWM. Głównym zadaniem takiego regulatora jest sterowanie układem obiegu solarnego w zależności od danych uzyskanych z czujników temperatur w ten sposób, aby możliwe było uzyskanie jak największej energii z danego kolektora. Do głównych właściwości tych urządzeń należy zaliczyć przyjazny i prosty system obsługi; możliwość wyboru wielu schematów solarnych; możliwość płynnego sterowania dwoma pompami; funkcję inteligentnego alarmu, czyli rozpoznanie sytuacji alarmowych oraz wizualizację wykresu odzyskanej energii z kolektora z ostatnich dni.

Sterowanie kotłem
W ofercie firmy znajdziemy wiele urządzeń, które przeznaczone są do regulacji temperatury w obiegu grzewczym. Możemy wybrać regulatory do obiegu z zaworem 3 lub 4-drożnym wyposażonym w napęd sterowany 3-punktowo z możliwością podpięcia dodatkowej pompy obiegowej oraz wysterowania źródła ciepła poprzez styk beznapięciowy. Zaletą produktów firmy SALUS jest sterowanie pogodowe według krzywej grzewczej; sterowanie źródłem ciepła; płynna regulacja zaworów 3 lub 4-drożnych; automatyczna detekcja sezonu grzewczego; możliwość podłączenia i pracy z regulatorem pokojowym; kontrola pracy pompy; funkcja ochrony pompy przed zastaniem; funkcja antyzamarzania; ochrona przed przegrzaniem; ochrona powrotu oraz harmonogram obniżeń czasowych. Możemy również wybierać spośród urządzeń bezprzewodowych, które umożliwiają sterowanie ogrzewaniem przez Internet za pomocą aplikacji mobilnej. Aplikacja jest bardzo łatwa w instalacji, a wszystkie ustawienia sieciowe pobierane są automatycznie.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Partnerzy portalu
maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031